שאלות ותשובות

כיצד ניתן ליצור עמכם קשר?

ניתן ליצור קשר עם החברה בימים א' עד ה' בין השעות 10:00עד 13:00 בטלפון שמספרו +972-547578757 או בדואר אלקטרוני info@miomay.com

 

מהם אמצעי התשלום באתר?

ניתן לבצע הזמנה באמצעות כרטיס אשראי, PayPal ,העברה בנקאית, מזומן ו  BIT. 

 

כיצד ניתן לקבל את המוצרים שנרכשו באתר?

ביכולתו של הלקוח לקבל את המוצרים שרכש באמצעות שליח לכתובת המבוקשת, ולחלופין ביכולתו לבצע איסוף עצמי של הזמנתו מכתבות החברה. יובהר כי המוצרים יישלחו בשילוח מהיר בימי עסקים בלבד.

אני מעוניין לרכוש מוצר כמתנה עבור מישהו. האם ניתן להזין פרטים של אדם אחר ככתובת למשלוח, והאם ניתן לארוז את המוצר באריזה מיוחדת?

בהחלט ניתן להזמין מוצרים כמתנה עבור אדם אחר ולהזין את שמו וכתובתו של מקבל המתנה במעמד ההזמנה, ועם ציון דבר ההזמנה כמתנה המוצר ייארז באריזת מתנה.

 

האם ניתן להזמין שובר מתנה?

ניתן להזמין שובר מתנה בסכום שייטען בהתאם לבחירת הלקוח. ניתן לקבל את השובר כשובר פיזי לכתובת שתיבחר על ידי המזמין או כשובר אלקטרוני שיישלח לתיבת הדוא"ל. לרכישת שובר מתנה יש ללחוץ כאן >

 

האם וכיצד ניתן לבטל עסקה לאחר שבוצעה?

במידה ומדובר במוצר שאינו יוצר בהתאמה אישית ניתן ליצור קשר עם החברה ולבטל את ההזמנה תוך 14 יום ממועד קבלתה אליכם והחברה תחזיר לכם את כספכם. במידה וההזמנה כבר הגיעה אליכם, ההחזר הכספי יבוצע עם החזרת המוצרים לחברה ובדיקת החברה כי המוצרים שהוחזרו לא נפגמו על ידכם. ניתן להחזיר את המוצרים בדואר או לחלופין באמצעות מסירה אישית של התכשיט לכתבות החברה. יובהר כי על המזמין לדאוג להחזרת המוצרים על חשבונו.

האם ניתן לבטל עסקה של מוצר שיוצר בהתאמה אישית?

על פי חוק לא ניתן לקבל החזר כספי בעבור החזרת מוצר שיוצר בהתאמה אישית.

מהם תנאי האחריות של המוצרים באתר?

על תכשיטים המיוצרים על ידי החברה יש אחריות של שנה אחת ממועד רכישתם (אשר ניתן לממש כל עוד נעשה שימוש סביר בתכשיט) ראה אחריות והוראות שימוש.

מהו מועדון הלקוחות של החברה, כיצד מצטרפים והאם ההצטרפות כרוכה בתשלום?

לחברה יש מועדון לקוחות שבמסגרתו ניתן לקבל הטבות שונות ומבצעים מיוחדים. ניתן להצטרף למועדון הלקוחות באמצעות טופס שניתן למלא באתר. נכון להיום ההצטרפות למועדון הלקוחות אינה כרוכה בתשלום.

האם אני יכול לדעת כמה כסף נשאר לי בכרטיס שובר מתנה?

כן, בדיוק בשביל זה יש לנו את GIFT CARD BALANCE שמראה את היתרה בשובר מתנה

לחצו כאן>>